כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

לוח אירועים

יום שני 04 דצמבר 2017

אירועים מיוחדים

אפוס וטרגדיה   |  19:30  - 20:30

קריאה מונחית ב'אודיסאה' וב'אוריסטיאה' לאייסכילוס

יום שלישי 05 דצמבר 2017

אירועים מיוחדים

הוא הולך בשדות   |  17:00  - 18:00

קבוצת התיאטרון רות קנר

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:00

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

סיור מודרך

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

סיורים מודרכים באוספי הקבע

הרצאות

בחותם אישי מסעות ערב - עם הפסנתרנית ד״ר אורית וולף   |  20:00  - 21:00

אירועים מיוחדים

מפגש עם האוצרת   |  20:00  - 21:00

התערוכה: Total Red: Photography

הוא הולך בשדות   |  20:30  - 21:30

קבוצת התיאטרון רות קנר

יום רביעי 06 דצמבר 2017

הרצאות

בעקבות אמנים מודרניים ועכשוויים   |  10:00  - 13:00

דיון מעמיק ביצירתם של אמני מופת מתחומים שונים — ציור, פיסול, צילום, וידאו, מיצב ומיצג

יום חמישי 07 דצמבר 2017

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 11:30

התערוכה: שון גלדוול: 1,000 סוסים

סיור מודרך בתערוכה (באנגלית)   |  19:00  - 20:00

לואיז בורז'ואה: שניים

יום שישי 08 דצמבר 2017

הרצאות

תמונות בתערוכה   |  10:00  - 11:30

סיורים בהנחיית מיטב המדריכים והמרצים של צוות אגף החינוך במוזיאון תל אביב לאמנות

אירועים מיוחדים

סדנת מחול מזרחי עם אורלי פורטל   |  10:00  - 12:30

בין שמים למים

הקרנת הסרט התיעודי "לואיז בורז'ואה: העכבישה, הפילגש והמנדרינה"   |  11:00  - 12:00

שיח גלריה יערך בשעה 10.00 ולאחר מכן בשעה 12.30

חזרה פתוחה: אורלי פורטל ומורן זילברברג   |  11:30  - 13:00

בין שמים למים

יסמין גודר ושירה אביתר   |  14:00  - 15:30

בין שמים למים

יום שבת 09 דצמבר 2017

לילדים

נולדתי לשלום   |  10:30  - 11:30

תזמורת הבמה הישראלית מצדיעה לעוזי חיטמן

סיור מודרך בתערוכה   |  11:00  - 12:00

סיורים מודרכים בתערוכות המוזיאון ובאוספיו לבני 12-7, בליווי מבוגר

ג'אז חם לילדים - הקצב של ניו אורלינס   |  11:00  - 12:00

שמיים הפקות

פעוטים היינו   |  11:30  - 12:30

תיאטרון נוח

מכשפאשלה - היפהפיה הנרדמת הסיפור אמיתי   |  11:30  - 12:30

טל בן בינה

יום שני 11 דצמבר 2017

הרצאות

אפוס וטרגדיה   |  19:30  - 19:30

קריאה מונחית ב'אודיסאה' וב'אוריסטיאה' לאייסכילוס

יום שלישי 12 דצמבר 2017

לילדים

הנעליים של אדון סימון   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שלישי קסום   |  17:00  - 18:00

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

סיור מודרך

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

סיורים מודרכים באוספי הקבע

אירועים מיוחדים

מפגש עם האוצרת   |  20:00  - 21:00

התערוכה: שון גלדוול: 1,000 סוסים

יום חמישי 14 דצמבר 2017

לילדים

תיאטרון פצפון   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אלאדין ומנורת הקסמים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 11:30

סיור בתערוכה: תמיר צדוק: אמנות - סיפור כיסוי

סיורים מודרכים בתערוכות ובאוספי המוזיאון (אנגלית)   |  10:30  - 11:30

לילדים

תיאטרון פצפון   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אלאדין ומנורת הקסמים   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

תיאטרון פצפון   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אירועים מיוחדים

מפגש עם האוצרת   |  19:00  - 20:00

יפעת בצלאל: תהִלה פרס רפפורט לאמן ישראלי צעיר, 2016

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  20:00  - 21:00

התערוכה: Dead End

יום שישי 15 דצמבר 2017

לילדים

צוציקים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הרצאות

תמונות בתערוכה   |  10:00  - 11:30

סיורים בהנחיית מיטב המדריכים והמרצים של צוות אגף החינוך במוזיאון תל אביב לאמנות

לילדים

שרלוק הולמס - התעלומה הראשונה   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הרצאות

תנ"ך אמנות והגות: 18 קריאות מחדשות במקרא, בתלמוד ובדברי חז"ל, באמנות, במדע, בחברה ובפילוסופי   |  10:30  - 11:30

כמעיינות המתגברים נהרות, פלגים וזרמים

לילדים

צוציקים   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

צוציקים   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שרלוק הולמס - התעלומה הראשונה   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הקרקס של סבתא פשקה   |  11:30  - 12:30

תאטרון הגברת

צוציקים   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הרצאות

18 קריאות מחדשות במקרא, בתלמוד ובדברי חז"ל באמנות, במדע ובהגות

כמעיינות המתגברים נהרות, פלגים וזרמים / 9 מפגשים / 2 הרצאות / ימי שישי / 10.30 – 13.15

מידע נוסף

 

אפוס וטרגדיה: אודיסאה והאוריסטיאה 

קורס שנתי / ערבי שני/ 19.30 – 21.00

מידע נוסף

 

פילוסופיה אמנות וקולנוע

המצפון של העולם, האינטלקטואל כמערער חברתי / 9 מפגשי הרצאה וסרט / ימי שישי 09:30 - 13:30

מידע נוסף

 

קסמו של המקדש החילוני: המוזיאון

מה עושה שעון במוזיאון? האמנות ומימד הזמן / 9 מפגשים / ימי שלישי 19.00 – 20.45

מידע נוסף

 

נפש ויצירה
קורס רב תחומי: בין פסיכולוגיה, למיתולוגיה, שירה, זן, תורת הארכיטיפים, אמנות פלסטית, 
מוזיקה וקולנוע / 9 מפגשים / ימי שישי / 11.00 - 12.30

מידע נוסף

 

בחותם אישי עם אורית וולף - מסעות ערב
ימי שלישי/ 20.00

מידע נוסף

 

סדרת הרצאות קונצרט עם ד"ר אורית וולף – בחותם אישי
ימי חמישי בבוקר/ 11.00

מידע נוסף

 

אמנות וחברה - הצד האפל של האוטופיה / 8 מפגשים/ ימי שני / 10:00 - 13:00 
מידע נוסף

 

מסעות / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:30
מידע נוסף

 

מחוץ לפריים - אמנות בראי הקולנוע/ 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 13:00
מידע נוסף

 

טרמינל - סיורי גלריות וירטואליים בזמן אמת / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:30
מידע נוסף

 

ארוטיקה, מיניות ותשוקה באמנות / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 13:00
מידע נוסף

 

האירועים הבאים

מפגש עם האוצרת

יום ג 12/09/2017
20.00

תערוכה: אדום על צהוב

מידע נוסף

שיח עם האמן (באנגלית)

יום ה 28/09/2017
19.00

שיח בערב הפתיחה עם רובין רוד

מידע נוסף

מפגש בתערוכה רובין רוד: תחת השמש

יום ה 26/10/2017
20.00

מפגש עם האוצרת: גלית לנדאו־אפשטיין

מידע נוסף