הרצאות

כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

טכנוארט אקסלרטור

יום רביעי 20 אפריל 2016

18:00 - 22:00

הרצאות

טכנוארט היא חממה הטכנולוגית הראשונה מסוגה בעולם המשקיעה בטכנולוגיות מדיה שנוגעות לעולם התוכן, האמנות והתרבות לכל רוחבו לרבות מוסיקה, וידאו, טלויזיה, אומנות קלאסית, מחול ועוד.

תוכנית החממה שלה כוללת בין היתר אקסלרטור שמורכב מ-3 חודשי לימוד בהם היזמים שהתקבלו לתוכנית יהנו מלימודים תיאורתיים של כל מערך ההקמה והניהול של מיזם טכנולוגי (מתהליך ההקמה, בניית הצוות, גיוס ההון, ניהול משקיעים, פיתוח עיסוקי, שיווק בינלאומי ועוד).

במסגרת שיתוף הפעולה עם מוזיאון תל אביב מציעה כעת טכנוארט את תוכנית הלימודים של האקסלרטור שלה לציבור הרחב המתאים לתוכנית זו. התוכנית מוצעת בעלות סימלית (מסובסדת על ידי החממה), נמשכת חודשיים וכוללת יותר מ-60 הרצאות וסדנאות ממומחים בכירים בתחומם (טכנולוגית, עיסקית, אומנותית ועוד...)

תוכנית הלימודים ליזמים פתוחה כעת לכולם

המטרה היא לאפשר ליזמים נגישות לתוכנית ראשונה מסוגה שכוללת את כל מערך האינפורמציה הנזקק לסטארטפיסט לפתח חדשנות לעולם התוכן, המדיה, האומנות ובכלל. בתוכנית שותפים Deloitte, PayPal, SKR ורבים אחרים. התוכנית נימשכת קרוב ל3 חודשים והיא כוללת 60 הרצאות וסדנאות שמועברות על ידי טובי המומחים בתחומם, משקיעים בתחום ההי טק (רוני בראון, עמוס טלמור ועוד..) ואומני החממה ( גלעד כהנא, אוהד קנולר, רננה רז, יוסי ששי, שחר ברלוביץ ועוד...)

מסגרת הלימודים מכסה את הפן המשפטי פיננסי יחד עם פיתוח עסקי נכון וידע בניהול זכיות יוצרים ותוכן. מטרתו של המפגש המסקרן בין העולם הטכנולוגי העסקי לקהילה היוצרת הוא לאפשר ליזמים ליצר פלטפורמות ומוצריים טכנולוגיים ולפתח מודלים עיסקיים חדשניים.

בין ההרצאות שיועברו במסגרת תוכנית הלימודים: פיתוח אסטרטגיית יחסי ציבור, כלי עיצוב וניהול תהליך העיצוב, תהליך תקשורת עם צוות הפיתוח וניהול המוצר, צריכת תוכן והסכמי זכויות יוצרים, עולם ההשקעות, גיוס הון בעולם רשתי, ניהול מידע ברשת, זכויות יוצרים בעידן הדיגיטלי, ניהול פיננסי, ניהול מערך המיסוי, אסטרטגיית שיווק ועוד

 

פירוט המפגשים

 

כרטיסים ניתן לרכוש בקופת המוזיאון או במייל technoart@socialterminals.com

 

חזרה