אירועים מיוחדים

כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

נקודת מפגש: אסטרטגיות למעורבות אורבנית

יום שני 16 אוקטובר 2017

19:00 - 20:00

אירועים מיוחדים

ארטיס

 

עמותת ארטיס ומוזיאון תל אביב לאמנות שמחים להציג רב־שיח נוסף בסדרת ״נקודת מפגש״ המתמקד באסטרטגיות אמנותיות שונות וייחודיות למעורבות עירונית. הערים סאו פאולו שבברזיל, פרובידנס ברוד איילנד וסן פרנסיסקו בקליפורניה יהוו מקרי מבחן כששלושה אוצרים בינלאומיים ישתפו את מחקרם והפרוייקטים האוצרותיים שלהם המותאמים להקשרים מקומיים ספציפיים תוך שהם בוחנים אותם דרך שיתופי פעולה שונים בהקשרים גלובלים.

מנהלת ואוצרת הגלריות של פרובידנס קולג' (PC-G) ברוד איילנד, ג'יימילי לייסי תציג את סדרת התערוכות הנמשכת: "ערים רבות, פרובידנס אחת", שהיא למעשה תכנית חילופי תערוכות בנושאים הקשורים ספציפית לעיר ולעירוניות.
הסדרה מבקשת לטפח מערכות יחסים הדדיות עם קהילות אמנים, חוקרים ואמנויות מרחבי העולם, כדי למצוא קשרים מפרים בין העיר פרובידנס לבין ערים בינלאומיות אחרות, וכך גם לספק לקהל הגלריה הצצות ייחודיות לפעילות של אמנים עכשוויים הפועלים בערים ברחבי העולם.

טובי מאייר הוא אוצר וכותב המבוסס בסאו פאולו, ברזיל, שם היה אוצר שותף של ביינאלת סאו פאולו בשנת 2012. בעבר שימש כאוצר ב Frankfurter Kunstverein בפרנקפורט אם-מיין (2006-2008) וב Ludlow 38 בניו יורק (2008-2011). בשנת 2015 הוא ייסד את חלל התערוכות SOLO SHOW בסאו פאולו, ברזיל. מאייר ידון במוסד ובפעילויותיו תוך הבאת הקשרים ודוגמאות ממחקרו המקיף על ההיסטוריה של חללי תצוגה בדירות.

מג שיפלר
היא מנהלת הגלריה לאמנות של עיירית סן פרנסיסקו (SFAC), השייכת לאגף האמנות של העיר והמחוז של סן פרנסיסקו.
שיפלר תציג מספר פרויקטים שאצרה בגלריה ועסקו בקהילות מקומיות ובתרחישים סוציו-פוליטיות. בין השאר, היא תדבר על התערוכה הקרובה שתתפרס על פני השנה כולה בגלריה ותעסוק - בעזרת אמנות כמו גם על ידי תכניות חינוך מקיפות לקהילה - בהשלכות העובדה שסן פרנסיסקו מגדירה את עצמה כ"עיר מקלט" וככזאת מסרבת בהפגנתיות להיענות לבקשות ממשל טראמפ לספק מסמכים אישיים של אוכלוסיית מהגרים.

 

לאתר ארטיס - לחץ כאן
האירוע יתנהל באנגלית ויונחה על ידי סוזן קאראבלו, אוצרת ומפיקת אמנות המתגוררת במיאמי, פלורידה.

האירוע פתוח לקהל. יש להירשם מראש בכתובת rsvp@artiscontemporary.org

 


 

חזרה