לילדים

כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

עלילות חומית مغامرات حوميت

יום שני 18 דצמבר 2017

11:00 - 12:00

לילדים

קבוצת תיאטרון רות קנר


סיפור על נמלה מאת ס. יזהר حكاية نملة من تأليف س. يزهار
הצגה דו לשונית בעברית ובערבית مسرحية ثنائية اللغة بالعبرية والعربية
תרגום לערבית: יאסר אבו ערישה ترجمة للعربية: ياسر أبو عريشة

 

עבודה משותפת ומשתפת של רות קנר ושחקני הקבוצה: عمل مشترك ومشارِك لروت كنير وممثلي المجموعة טלי קרק تالي كارك, יארה ג'ראר عدي مايروفيتش, עדי מאירוביץ' رونين ببلوكي, רונן בבלוקי يارا جرار, שירלי גל شيرلي سيجف | עיצוב: כנרת קיש تصميم: كنيرت كيش | ייעוץ והדרכה לשונית: יאסר אבו ערישה استشارة وإرشاد لغويّ: ياسر أبو عريشة | ייעוץ מדעי על עולם הנמלים: ד"ר עופר פיינרמן استشارة علمية عن عالم النمل: د. عوفر فاينرمان


זה סיפור על נמלה. נספר אותו יחד – שחקנים וצופים-פעילים. נתנועע, נדבר ונצייר את עולמן הקסום של הנמלים, ובתוכו, את עלילותיה של נמלה אחת ומיוחדת שנושאת משא גדול במיוחד – היא הנמלה חומית. 
هي قصة نملة. سوف نحكيها سويًا – ممثلون ومشاهدون-متفاعلون. سنتحرك، نتحدث ونرسم العالم السحري للنمل، وفيه، مغامرات نملة واحدة ومميزة والتي تحمل حملًا ثقيلًا واستثنائيًا – ألا وهي النملة حوميت.


שחקני הקבוצה יתכוננו להצגת הסיפור יחד עם הילדים, בשלוש סדנאות שסובבות סביב מקצבי דיבור, הליכות של נמלים ויצירת דימויי נמלים, ואז נתאסף כולנו ובשיתוף פעולה של כל הנוכחים ננסה לפתוח את מילות סיפורו המופלא של ס. יזהר לתלת-ממד, לאירוע בימתי משותף. 
سوف يتحضر ممثلو المجموعة للعرض سويًا مع الأطفال، في ثلاث ورشات تتمحور حول تجاذب الحديث، طريقة مشي النمل وتمثيل نماذج شبيهة بالنمل، ومن ثم سنجتمع كلنا وبمشاركة مع كل الحضور سنحاول افتتاح كلمات قصة س. يزهار الرائعة في تصوّر ثلاثي الأبعاد، لحدث استعراضي مشترك.


המפגש כולל 3 סדנאות קצרות בקבוצות קטנות, ואירוע מרכזי לכל המשתתפים.
يشمل اللقاء 3 ورشات قصيرة بمجموعات مصغرة، وحدث مركزي لكل المشاركين.


משך כולל – כשעה | מתאים לגילאי 4 – 7 

مدة العرض الكامل: ما يقارب الساعة. يلائم الأجيال 4 – 7


הצגת הילדים "עלילות חומית" מציעה חוויה עמוקה... מצליחה להעניק לילדים תחושת השתתפות. כל זה היה מלא חן והשראה...לחש מלא כיף... "הארץ"
مسرحية الأطفال "مغامرات حوميت" تقدم تجربة عميقة ... تنجح بمنح الأطفال إحساسًا بالمشاركة.
كان كل شيء مفعمًا بالجمال والإلهام ... همس الكثير من المرح ... / "هآريتس"

 

חזרה