אודות

צוות והנהלה

צוות בכיר

  • חיים ברכה , חשמלאי
  • פטריק סיטרוק , מחסנאי
  • מרינה גל , סגנית מנהל
  • פנינה קרפין , מנהלת לשכה
  • גלית לנדאו אפשטיין , עוזרת אישית למנכ"לית ולאוצרת ראשית
  • רפאל רדובן , רכז תיאום בקרת פרויקטים
  • איריס ירושלמי , עוזרת למתאם פרויקטים ותערוכות
  • נורית שושן , מזכירה
  • רות פלדמן , אוצרת משנה
  • עמנואלה קלו , אוצרת משנה
  • רז סמירה , אוצרת משנה
  • מאיה ויניצקי , אוצרת משנה
  • מאיה דרסנר , משמרת בכירה
  • חסיה רימון , משמרת נייר
  • שושי פרנקל , עוזרת לרשם
  • ורד ברקת , מחשוב האוסף, הכנסת נתונים
  • הדר אורן בצלאל , עוזרת רשם
  • מונה מבשוב , מעצבת גרפית
  • אורנה ליבנה , המרכז לתיעוד אמנות ישראלית
  • איימי דינרשטיין , ספרנית יעץ, רכזת מערכות מידע
  • דפנית מוסקוביץ , ספרנית יעץ והדרכה אקדמית, רכזת כתבי עת
  • נועה סלע , ספרנית יעץ, רכזת תוכנית חילופי קטלוגים
  • שרון שוורץ , מפיקה
  • נושי זאבי , סגנית מנהל
  • ניצן ניר , מנהל במה, טכנאי קול
  • יצחק קויפמן , מנהל במה
  • Shay Abady , Art Teacher
  • שירלי פאקר-קידרון , בריטניה,איטליה
  • יפה כלב , עובדת חנות
  • נטע רומנו , עובדת חנות
  • אירנה פופוב , עובדת חנות
  • מיכל פיכמן , עובדת חנות
  • הגר פרסיץ , עובדת חנות
  • מירי שרון , עובדת חנות
  • אולגה פלי , עוזרת
  • עדנה כתר אברהם , גזברית
  • יפעת סהר , חשבות שכר
  • חוה שטרן , מתאמת תקציב
  • אביבה גינדי , מנהלת חשבונות
  • רונית יחזקאל , מנהלת חשבונות
  • אולגה פאלי , מרכזנית
  • קובי ברזילאי , קופאי
  • בוקי ברדע , קופאית
  • אירנה מלמד , קופאית
  • יבגניה רזניקוב , קופאית
  • אורנה שהרבני , קופאית
  • אורנה שוורץ , קופאית
  • דרור שולדמן , קופאי
  • רם אלישקביץ , מחלקת מנויים
  • און טלמור , קניין ושליח
  • נאור אגיאן , חשמלאי
  • ליאור גבאי , חשמלאי
  • רבקה אלטשולר , מזכירת משרד
  • אלי סער , מאבטח
  • שרית ברוך , מאבטחת
  • אורית וסולי , מנהלת הדרכה
  • אלינור באומן , מנהלת אדמיניסטרטיבית, מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
  • אוהד שאלתיאל , מנהל פדגוגי, מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות
  • דיאנה ארליך , מנהלת שיווק
  • שרה ריימן שור , שרה ריימן שור, אוצרת תערוכות אינטראקטיביות לכל המשפחה
  • תמר סופר , רכזת תכניות למבוגרים ולמורים
  • אורית סבג , רכזת פיתוח אמצעי המחשה ופרויקטים מיוחדים
  • ערן בר נחום , רכז פעילויות שעות פנאי, קייטנות ופרויקטים חינוכיים ייחודיים
  • טל ברויטמן , מתאם הדרכה
  • איריס בצרי , רכזת שימור ידע ומדריכה
  • אלה אבירם , מדריכה
  • יונתן אולמן , מדריך
  • ענת אופר סופרסקי , מדריכה
  • שני אלמוג , מדריכה
  • סופיה בארי ליפשיץ
  • דגנית בן אדמון , מדריכה
  • נטאלי בן ארי , מדריכה
  • ויק גיאסוב , מדריכה
  • שני ורנר , מדריכה
  • עינב זיו , מדריכה
  • אתי כהן , מדריכה
  • בת-שבע לזמי , מדריכה
  • קארין עדן , מדריכה
  • הילה פישמן , מדריכה
  • תמר פלד , מדריכה
  • אתי יאיר , אדמיניסטרציה
  • ורד אשר , אדמיניסטרציה
  • רוני אדלשטיין , אדמיניסטרציה
  • ראובן שמש , עוזר טכני
  • יוסי מונסה , עובד טכני
  • גלית סמל , עוזרת למנהלת
  • דלית מתתיהו , עוזרת אוצרת
  • אילנה אלוני , עוזרת
  • שרון גיל , עוזרת אוצרת
  • יעל ברכה , מנהלת חשבונות
  • אבי בן סימון , מאבטח
  • ראובן גנדלמן , מאבטח
  • זוהר אילן , מאבטח
  • אסף בר נתן , מאבטח
  • יהונתן זינגר , מאבטח
  • אסף מנחם , חשמלאי
  • דני איסלר , עובד חנות
  • אירנה סוקולוב , עובדת חנות
  • ניקה קלינצקי , עובדת חנות
  • אורית קייסקמן , עובדת חנות
  • אניה זיסקינה , עוזרת למנהל
  • דנה אבטה , עוזרת למנהל
  • שי זלק , מנהל במה
  • לורן צ‘לצ‘ינסקי כהן , מחלקת מינויים
  • אלכסנדר דוברצין , קופאי
  • דניאלה בויאנגו , קופאית
  • בת אל לוי , קופאית
  • קרן גולדשמיד , צלמת
  • קלרה איל - קרלובה , משמרת
  • נגה שוסטרמן , טכנאית שימור
  • רמי סלמה , משמר נייר
  • ענת דנון-סיון , עוזרת אוצרת
  • נועה רוזנברג , עוזרת אוצרת
  • לימור לביא , מזכירה
  • ג'סיקא ורזילק , מנהלת קמפיין גיוס כספים
  • מיה גן-צבי , ספרנית יעץ ורכזת קיטלוג
מנכ"לית ואוצרת ראשית   |  סוזן לנדאו
+972 (0)3 6077026
דוא"ל
צוות
משנה למנכ"ל   |  שולי כסלו
+972 (0)3 6077025
דוא"ל
צוות
אמנות מודרנית ובת זמננו   |  אהובה ישראל אוצרת
+972 (0)3 6077002
דוא"ל
צוות
אמנות עכשווית   |  רותי דירקטור אוצרת
972.3.6077469
דוא"ל
אמנות ישראלית   |  אלן גינתון אוצרת בכירה
+972 (0)3 6077036
דוא"ל
צוות
רישום והדפס   |  אירית הדר אוצרת
+972 (0)3 6077035
דוא"ל
צוות
צילום   |  נילי גורן אוצרת
+972 (0)3 6077037
דוא"ל
צוות
עיצוב ואדריכלות   |  מאירה יגיד-חיימוביץ אוצרת
+972 (0)3 6077010
דוא"ל
צוות
אמנות המאות ה-16-19   |  ד"ר דורון לוריא אוצר בכיר
+972 (0)3 6077032
דוא"ל
צוות
מחלקת אמנות   |  אתי הילביץ אוצרת משנה
מחלקת אמנות   |  ד"ר בת שבע אידה אוצרת לפרויקטים מיוחדים
+972 (0)3 6077085
דוא"ל
מחלקת אמנות   |  ורדה שטינלאוף אוצרת לפרויקטים מיוחדים
+972 (0)3 6077047
דוא"ל
מחלקת אמנות   |  טל לניר עוזרת לאוצר הראשי
משאבי אנוש   |  טל משולם משאבי אנוש
03-6077427
דוא"ל
רישום   |  עליזה פרידמן-פדובנו רשמת
+972 (0)3 6077064
דוא"ל
צוות
הארכיון ההיסטורי והמנהלי   |  זיוה קורט מנהלת, הארכיון ההיסטורי
שימור   |  ד"ר דורון לוריא משמר ראשי, מנהל מעבדות השימור
+972 (0)3 6077032
דוא"ל
צוות
מחלקת פרסומים והפקות   |  שלומית דב מעצבת גרפית ראשית, מנהלת
+972 (0)3 6077006
דוא"ל
צוות
עריכה   |  סיגל אדלר-שטראוס עורכת ומתרגמת, עברית
+972 (0)3 6077067
דוא"ל
עריכה   |  תמר פוקס עורכת ומתרגמת, אנגלית
+972 (0)3 6077076
דוא"ל
הספרייה לאמנות ע"ש מאיר אריסון
תרומת הקרן המשפחתית ע"ש תד אריסון   |  
יפעת קידר מנהלת
03-6077486
דוא"ל
צוות
ניהול זכויות יוצרים ומשאבים חזותיים   |  יפה גולדפינגר מנהלת
+972 (0)3 6077018
דוא"ל
מחלקת תערוכות ניידות ע"ש רחל לאוטמן   |  תלמה לוין מנהלת
+972 (0)3 6077001
דוא"ל
צוות
מחלקת מוזיקה   |  אילן רכטמן מנהל
+972 (0)3 6077416
דוא"ל
צוות
מחלקת אירועים   |  דודי פלג מנהל
+972 (0)3 6077008
דוא"ל
צוות
מחלקה מסחרית   |  סמדר שוהם בן מנהלת
+972 (0)3 6077023
דוא"ל
צוות
מחלקת קשרי חוץ   |  מוריאל גולדשטיין גיט דסק אירופאי
צוות
קשרי ציבור   |  דינה פפו, עו"ד ראש אגף קשרי ציבור ופיתוח משאבים
+972 (0)3 6077003
דוא"ל
צוות
מחלקת מנויים   |  סמדר שלומי מנהלת
+972 (0)3 6077070
דוא"ל
צוות
דוברות   |  אורית אדרת דוברת
+972 (0)3 6077019
דוא"ל
פרסום   |  סיגל קפלן מנהלת
+972 (0)3 6077063
דוא"ל
שיווק   |  שירה יעבץ-אפל מנהלת שיווק
03-6077474
דוא"ל
כספים   |  ברוך מידן, רו"ח סמנכ"ל כספים
+972 (0)3 6077015
דוא"ל
צוות
מרכזנית   |  מרכזנית
+972 (0)3 6077000
צוות
קופה   |  ורד פלח מנהלת קופה
+972 (0)3 6077020
דוא"ל
צוות
מסגור ותלייה   |  טיבי הירש מנהל, מסגור
+972 (0)3 6077028
אחזקה   |  יעקב נחום מנהל
+972 (0)3 6077007
דוא"ל
צוות
מחלקת טכנולוגיות המידע   |  חיים אברהם מנהל מחלקת מערכות מידע ומחשוב
+972(3) 6077058
דוא"ל
מחלקת טכנולוגיות המידע   |  אייל וינבלום מנהל מחלקת תקשורת ומחשוב
+972(3) 6077404
דוא"ל
ביטחון   |  רמי פלח מנהל, קב"ט
+972 (0)3 6077065
דוא"ל
צוות
אגף החינוך לאמנות   |  עדי כץ שפירא מנהלת אגף החינוך לאמנות
+972 (0)3 6077012
דוא"ל
צוות