כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

לוח אירועים

יום ראשון 28 אוגוסט 2016

לילדים

אלאדין ומנורת הקסמים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

טופלה טוטוריטו   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אלאדין ומנורת הקסמים   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

בובו ולוסינדה   |  11:30  - 12:30

תיאטרון התיבה

יום שני 29 אוגוסט 2016

לילדים

הרפתקאות בוקר   |  10:00  - 13:00

פטר והזאב   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שעשועי פנטומימה   |  11:00  - 12:00

עמירם אטיאס

מיכאל   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

פטר והזאב   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הלפת הענקית   |  11:30  - 12:30

תיאטרון המפתח

יום שלישי 30 אוגוסט 2016

לילדים

פסלים בנעלי בית   |  11:00  - 12:00

עמירם אטיאס
גילאים 3 עד 8 ולכל המשפחה

שיח גלריה

אידסה הנדלס: דובב שפתי ישנים...   |  11:00  - 12:00

לילדים

מכחול, אמן 
ואיש סקרן   |  11:00  - 12:00

מופעי גלריה

פסטיבל החיות   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הלפת הענקית   |  11:30  - 12:30

תיאטרון המפתח

טובים השניים   |  11:30  - 12:30

פסטיבל החיות   |  12:30  - 13:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

מעבדת פיסול

סיור מודרך

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

סדר חדש - דאדא ואבולעפיה, קבוצת זיק

יום חמישי 01 ספטמבר 2016

סיור מודרך

דוד טרטקובר. התערוכה.   |  10:30  - 11:30

אירועים מיוחדים

מוזיאון תל אביב לאמנות ותדר מציגים: דאדאלנד   |  20:00  - 23:30

יום שבת 03 ספטמבר 2016

לילדים

בום טראח בקסילופון!   |  11:00  - 12:00

זיו איתן

יום שלישי 06 ספטמבר 2016

סיור מודרך

קותימאן: offgrid offline   |  10:30  - 11:30

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

חופש יצירתי

סיור מודרך

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

קו - תפקידו של הקו ביצירת האמנות

אירועים מיוחדים

ו' יוג'ין סמית: איקרוס   |  20:00  - 21:00

מפגש עם האוצרת

יום חמישי 08 ספטמבר 2016

שיח גלריה

אידסה הנדלס: דובב שפתי ישנים...   |  10:30  - 11:30

סיור מודרך

ניר עברון: מסד   |  10:30  - 11:30

אירועים מיוחדים

אלי גור אריה: מנועי צמיחה   |  19:00  - 20:00

מפגש עם אוצרת המשנה, נועה רוזנברג

כלבי אשמורת*   |  20:00  - 21:00

מפגש עם האמנים והאוצרת

יום שישי 09 ספטמבר 2016

אירועים מיוחדים

מפגש עם משוררת   |  12:00  - 14:00

יום שבת 10 ספטמבר 2016

לילדים

עלילות חומית   |  11:00  - 12:00

קבוצת תיאטרון רות קנר

סיור מודרך בתערוכה לילדים   |  11:00  - 12:00

עפר רותם: סיור ברזולוציה גבוהה

יום שלישי 13 ספטמבר 2016

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

פיקאסו לקטנטנים

סיור מודרך

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

אור - נוכחותו והיעדרו של האור ביצירת האמנות

אידסה הנדלס: דובב שפתי ישנים...   |  20:00  - 21:00

הדרכה בתערוכה

הרצאות

נפש ויצירה - סדרה חדשה

קורס רב-תחומי / ימי שישי 11:00 - 12:30

מידע נוסף

 

18 קריאות מחדשות במקרא, בתלמוד ובדברי חז"ל באמנות, במדע ובהגות

השאור שבעיסה - פרדיגמות והשתנות מתמדת / 9 מפגשים / 2 הרצאות / ימי שישי 10.30 – 13.15

מידע נוסף

 

פילוסופיה אמנות וקולנוע

על מהותה של שאלה / 9 מפגשי הרצאה וסרט / ימי שישי  9.30 – 13.30

מידע נוסף

 

קסמו של המקדש החילוני: המוזיאון

D נגד הרוח
מחווה ל- 100 שנים לדאדא ולמרסל דושאן / 9 מפגשים / ימי שלישי 19.00 – 20.45

מידע נוסף

 

קריאה בטרגדיה היוונית - מרצה ומנחה שרון אס

ערבי שני 21:00-19:30

מידע נוסף

 

Old Masters היצירות האחרונות של המסטרים הגדולים
ימי שישי / 10:00 - 13:00

מידע נוסף

 

אמנות וחברה - היסטוריות בדויות
ימי שני / 10:00 - 13:00

מידע נוסף

 

יהדות עכשיו! בין אמנות מודרנית לאמנות עכשווית
ימי שלישי / 10:00 - 13:00

מידע נוסף

 

טרמינל - סיורי גלריות מסביב לעולם
8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:40

מידע נוסף

 

עשור לסמינר הקונטיננטלי - דיאלוגים על הגבול: ספרים ומושגים שהשפיעו על התקופה
ימי שישי, 12:00-10:30
מידע נוסף

 

בלואו־אפ: על צומת הדרכים בין קולנוע רוקנרול ואמנות
ימי שלישי / חמישי 21:00

מידע נוסף

 

בחותם אישי עם אורית וולף - מסעות ערב
עונה שלישית - ימי שלישי/ 20.00

מידע נוסף

 

סדרת הרצאות קונצרט עם ד"ר אורית וולף – בחותם אישי
ימי חמישי בבוקר/ 11.00 2017-2016

מידע נוסף