כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

לוח אירועים

יום שישי 19 ינואר 2018

הרצאות

נפש ויצירה   |  11:00  - 12:00

בין פסיכולוגיה, למיתולוגיה, שירה, זן, תורת הארכיטיפים, אמנות פלסטית, מוזיקה וקולנוע.

יום שבת 20 ינואר 2018

לילדים

תיאטרון פצפון   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הרצאות

מרותקים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

לילדים

תיאטרון פצפון   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

פרצוף חמוץ   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הקסם של מוצרט   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הרצאות

מרותקים   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

לילדים

תיאטרון פצפון   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אירועים מיוחדים

מופע - יסמין גודר: שתיים שעשוע ורוד   |  20:30  - 21:30

לקראת נעילת התערוכה לואיז בורז'ואה: שניים

יום שני 22 ינואר 2018

הרצאות

אפוס וטרגדיה   |  19:30  - 20:30

שרון אס

יום שלישי 23 ינואר 2018

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

הרצאות

קסמו של המקדש החילוני   |  19:00  - 20:00

מה עושה שעון במוזיאון ? האמנות ומימד הזמן יוסי אורן

סיור מודרך

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

אירועים מיוחדים

מפגש עם האוצר   |  20:00  - 21:00

התערוכה: בעיות השעה

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  20:00  - 21:00

התערוכה: Dead End

אירועים מיוחדים

תדגימי - דרמת בית משפט תיעודית   |  21:00  - 22:00

יום רביעי 24 ינואר 2018

סיור מודרך

סיורי עגלות למחזיקי דיגיתל   |  10:00  - 11:00

סיורי עגלות למחזיקי דיגיתל   |  11:00  - 12:00

סיורי עגלות למחזיקי דיגיתל   |  12:00  - 13:00

יום חמישי 25 ינואר 2018

שיח גלריה

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 11:30

התערוכה: :Total Red צילום סובייטי

היילייטס   |  12:00  - 13:00

שיחי גלריה באוספי המוזיאון בשפה האנגלית

אירועים מיוחדים

מפגש עם האמן והאוצרת   |  19:00  - 20:00

התערוכה: תמיר צדוק: אמנות — סיפור כיסוי

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה (רוסית)   |  19:00  - 20:00

אירועים מיוחדים

מפגש עם האוצרת   |  20:00  - 21:00

התערוכה: יפעת בצלאל: תהִלה

המשפחה המתה - סיור מורשת   |  20:30  - 21:30

סיון הנדלסמן

יום שבת 27 ינואר 2018

לילדים

סיור מודרך בתערוכה   |  11:00  - 12:00

סיורים מודרכים בתערוכות המוזיאון ובאוספיו. לבני 7 - 12, בליווי מבוגר

מוצרט הקטן   |  11:00  - 12:00

גדית האגדית

דוד וגליית   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

איתמר פוגש ארנב   |  11:00  - 12:00

האנסמבל הקולי הישראלי בהשתתפות דויד גרוסמן ואלי גורנשטיין

דגי זהב   |  11:30  - 12:30

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק

סדרת סולנים בסערה

סולנים בסערה 3   |  20:30

יום שני 29 ינואר 2018

הרצאות

אפוס וטרגדיה   |  19:30  - 20:30

שרון אס

אירועים מיוחדים

רננה רז - "השימוע"   |  21:00  - 22:00

אירוע האזנה מחדש

יום שלישי 30 ינואר 2018

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 11:30

התערוכה: לואיז בורז'ואה: שניים

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

אירועים מיוחדים

סיורים מודרכים בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

מפגש עם האוצרת   |  20:00  - 21:00

התערוכה: רובין רוד: תחת השמש

סדרת מופת ב'

האחיות בלאנאס עם אילן רכטמן, פסנתר   |  20:30

יום חמישי 01 פברואר 2018

אירועים מיוחדים

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 11:30

התערוכה: יפעת בצלאל: תהִלה

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 10:30

התערוכה: צבי גולדשטיין: 1978

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה (צרפתית)   |  10:30  - 11:30

התערוכה: לואיז בורז'ואה: שניים

שיח גלריה

היילייטס   |  12:00  - 13:00

שיחי גלריה באוספי המוזיאון בשפה האנגלית

לילדים

אדרבא - מופע לילדים מבית היוצר של מיומנה   |  16:30  - 17:30

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  19:00  - 20:00

אוסף יגלום המחודש

אירועים מיוחדים

מפגש עם אוצרת המשנה   |  19:00  - 20:00

מפגש ושיחה עם שחר מולכו, אוצרת המשנה של התערוכה: לואיז בורז'ואה: שניים

מפגש עם האוצרת   |  20:00  - 21:00

התערוכה: פמלה לוי 1949 – 2004

סטנד-אפ טרג'די Stand-up tragedy   |  20:30  - 21:50

רנה שינפלד

הרצאות

18 קריאות מחדשות במקרא, בתלמוד ובדברי חז"ל באמנות, במדע ובהגות

כמעיינות המתגברים נהרות, פלגים וזרמים / 9 מפגשים / 2 הרצאות / ימי שישי / 10.30 – 13.15

מידע נוסף

 

אפוס וטרגדיה: אודיסאה והאוריסטיאה 

קורס שנתי / ערבי שני/ 19.30 – 21.00

מידע נוסף

 

פילוסופיה אמנות וקולנוע

המצפון של העולם, האינטלקטואל כמערער חברתי / 9 מפגשי הרצאה וסרט / ימי שישי 09:30 - 13:30

מידע נוסף

 

קסמו של המקדש החילוני: המוזיאון

מה עושה שעון במוזיאון? האמנות ומימד הזמן / 9 מפגשים / ימי שלישי 19.00 – 20.45

מידע נוסף

 

נפש ויצירה
קורס רב תחומי: בין פסיכולוגיה, למיתולוגיה, שירה, זן, תורת הארכיטיפים, אמנות פלסטית, 
מוזיקה וקולנוע / 9 מפגשים / ימי שישי / 11.00 - 12.30

מידע נוסף

 

בחותם אישי עם אורית וולף - מסעות ערב
ימי שלישי/ 20.00

מידע נוסף

 

סדרת הרצאות קונצרט עם ד"ר אורית וולף – בחותם אישי
ימי חמישי בבוקר/ 11.00

מידע נוסף

 

אמנות וחברה - הצד האפל של האוטופיה / 8 מפגשים/ ימי שני / 10:00 - 13:00 
מידע נוסף

 

מסעות / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:30
מידע נוסף

 

מחוץ לפריים - אמנות בראי הקולנוע/ 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 13:00
מידע נוסף

 

טרמינל - סיורי גלריות וירטואליים בזמן אמת / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:30
מידע נוסף

 

ארוטיקה, מיניות ותשוקה באמנות / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 13:00
מידע נוסף

 

האירועים הבאים

מפגש עם האוצרת

יום ג 12/09/2017
20.00

תערוכה: אדום על צהוב

מידע נוסף

שיח עם האמן (באנגלית)

יום ה 28/09/2017
19.00

שיח בערב הפתיחה עם רובין רוד

מידע נוסף

מפגש בתערוכה רובין רוד: תחת השמש

יום ה 26/10/2017
20.00

מפגש עם האוצרת: גלית לנדאו־אפשטיין

מידע נוסף