כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

לוח אירועים

יום שבת 23 ספטמבר 2017

לילדים

אריות בירושלים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

סיור מודרך בתערוכה לילדים   |  11:00  - 12:00

חגים ואוספים

מלך סיאם   |  11:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אריות בירושלים   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הקרקס של סבתא פשקה   |  11:30  - 12:30

תאטרון הגברת

הקסם של מוצרט   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שלישי 26 ספטמבר 2017

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

שיח גלריה

שיח גלריה: מפגש פסגה אמנותי   |  19:00  - 20:00

שיח גלריה לקהל הרחב באוספים ובתערוכות המתחלפות בשעות הערב

אירועים מיוחדים

מפגש עם אוצרי התערוכה: שרה ריימן שור, טל לניר, נועה רוזנברג ואירית הדר   |  20:00  - 20:00

התערוכה: קולקטיב - מבטים על אוספי המוזיאון

יום רביעי 27 ספטמבר 2017

אירועים מיוחדים

בלואו אפ בחצר: "הצגת הקולנוע האחרונה"   |  21:00  - 22:00

החוג לתולדות המוזיקה

יום חמישי 28 ספטמבר 2017

סיור מודרך

סיור מודרך בתערוכה   |  10:30  - 11:30

התערוכה: פאטמה שנאן: הפרס ע"ש חיים שיף לאמנות פיגורטיבית־ריאליסטית, 2016

סיור מודרך בתערוכה   |  19:00  - 20:00

סיור מודרך בתערוכות ובאוספי המוזיאון בשפה הרוסית

אירועים מיוחדים

שיח עם האמן (באנגלית)   |  19:00  - 20:00

שיח בערב הפתיחה עם רובין רוד

ישראל 2030   |  20:00  - 21:00

יום שלישי 03 אוקטובר 2017

לילדים

Magic tuesdays   |  17:00  - 18:30

שיח גלריה

שיחי גלריה בערבי שלישי   |  19:00  - 20:00

שיח גלריה לקהל הרחב באוספים ובתערוכות המתחלפות בשעות הערב

יום שבת 07 אוקטובר 2017

לילדים

זהבה ושלושת הדובים   |  11:00  - 12:00

התאטרון שלנו

קצב משגע   |  11:30  - 12:30

זיו איתן

אירועים מיוחדים

מפגש עם האוצרת   |  12:00  - 13:00

התערוכה: ארוג ופרום - עבודות וידאו חדשות באוסף המוזיאון

יום שני 09 אוקטובר 2017

לילדים

תיאטרון פצפון   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

זהבה ושלושת הדובים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שיח גלריה לקטנטנים ולהורים   |  10:00  - 13:00

על דימויים ומרובעים / ממלכת הצבעים: אדום

עכבר העיר עכבר השדה   |  10:30  - 11:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

זהבה ושלושת הדובים   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

תיאטרון פצפון   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

עכבר העיר עכבר השדה   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מלך סיאם   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

בלונים   |  16:00  - 17:00

הצגה חדשה לפעוטות וקטנטנים

פרצוף חמוץ   |  16:00  - 17:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

עכבר העיר עכבר השדה   |  16:30  - 17:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

בלונים   |  17:00  - 18:00

הצגה חדשה לפעוטות וקטנטנים

פרצוף חמוץ   |  17:30  - 18:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שרלוק הולמס - התעלומה הראשונה   |  18:00  - 19:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

עכבר העיר עכבר השדה   |  18:00  - 19:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שלישי 10 אוקטובר 2017

לילדים

טרופותי   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שיח גלריה לקטנטנים והוריהם   |  10:00  - 13:00

ממלכת הצבעים: צהוב/על דימויים ומרובעים

אלאדין ומנורת הקסמים   |  10:30  - 11:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

טרופותי   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שבת הזהב   |  12:30  - 13:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

למה רק כבשים?   |  16:00  - 17:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אי המטמון   |  16:30  - 17:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

למה רק כבשים?   |  17:30  - 18:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

חברים על הגשר   |  17:30  - 18:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אי המטמון   |  18:00  - 19:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום רביעי 11 אוקטובר 2017

לילדים

מרק כפתורים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מחסן השטוזים של דתיה   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מולאן   |  10:30  - 11:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מרק כפתורים   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מחסן השטוזים של דתיה   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מולאן   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שישי 13 אוקטובר 2017

הרצאות

תנ"ך אמנות והגות: 18 קריאות מחדשות במקרא, בתלמוד ובדברי חז"ל, באמנות, במדע, בחברה ובפילוסופי   |  10:30  - 11:30

כמעיינות המתגברים נהרות, פלגים וזרמים מנחה: יוסי אורן

אירועים מיוחדים

הקרנת הסרט התיעודי "לואיז בורז'ואה: העכבישה, הפילגש והמנדרינה"   |  11:00  - 12:00

סיור מודרך בתערוכה יתקיים לפני ההקרנה בשעה 10:00

הרצאות

18 קריאות מחדשות במקרא, בתלמוד ובדברי חז"ל באמנות, במדע ובהגות

כמעיינות המתגברים נהרות, פלגים וזרמים / 9 מפגשים / 2 הרצאות / ימי שישי / 10.30 – 13.15

מידע נוסף

 

אפוס וטרגדיה: אודיסאה והאוריסטיאה 

קורס שנתי / ערבי שני/ 19.30 – 21.00

מידע נוסף

 

פילוסופיה אמנות וקולנוע

המצפון של העולם, האינטלקטואל כמערער חברתי / 9 מפגשי הרצאה וסרט / ימי שישי 09:30 - 13:30

מידע נוסף

 

קסמו של המקדש החילוני: המוזיאון

מה עושה שעון במוזיאון? האמנות ומימד הזמן / 9 מפגשים / ימי שלישי 19.00 – 20.45

מידע נוסף

 

נפש ויצירה
קורס רב תחומי: בין פסיכולוגיה, למיתולוגיה, שירה, זן, תורת הארכיטיפים, אמנות פלסטית, 
מוזיקה וקולנוע / 9 מפגשים / ימי שישי / 11.00 - 12.30

מידע נוסף

 

בחותם אישי עם אורית וולף - מסעות ערב
ימי שלישי/ 20.00

מידע נוסף

 

סדרת הרצאות קונצרט עם ד"ר אורית וולף – בחותם אישי
ימי חמישי בבוקר/ 11.00

מידע נוסף

 

אמנות וחברה - הצד האפל של האוטופיה / 8 מפגשים/ ימי שני / 10:00 - 13:00 
מידע נוסף

 

מסעות / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:30
מידע נוסף

 

מחוץ לפריים - אמנות בראי הקולנוע/ 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 13:00
מידע נוסף

 

טרמינל - סיורי גלריות וירטואליים בזמן אמת / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 11:30
מידע נוסף

 

ארוטיקה, מיניות ותשוקה באמנות / 8 מפגשים / ימי שישי / 10:00 - 13:00
מידע נוסף

 

האירועים הבאים

מפגש עם האוצרת

יום ג 12/09/2017
20.00

תערוכה: אדום על צהוב

מידע נוסף

שיח עם האמן (באנגלית)

יום ה 28/09/2017
19.00

שיח בערב הפתיחה עם רובין רוד

מידע נוסף

מפגש בתערוכה רובין רוד: תחת השמש

יום ה 26/10/2017
20.00

מפגש עם האוצרת: גלית לנדאו־אפשטיין

מידע נוסף