חינוך לאמנות

תכניות חינוכיות במוזיאון

מופעי גלריה

מופעי גלריה

ביקור מסוג אחר במוזיאון, המשלב הצגה וסיור בתערוכות המוזיאון – פרי עבודה משותפת של אנשי החינוך במוזיאון ואנשי תיאטרון. המופע מתקיים בגלריות מול יצירות המקור. משך הפעילות כשעתיים. המופע מיועד לשתי כיתות, כאשר הדרכה ניתנת לכל כיתה בנפרד.

 

ניתן לתאם מועדים למופעי גלריה בשעות הבוקר או אחר-הצהריים.
מומלץ כאירוע לילדים ולהורים וכחוויה תיאטרלית ייחודית לקבוצות מבוגרים במסגרת ימי כיף ואירועים מיוחדים.
 

לפרטים נוספים ולתיאום - מזכירות מחלקת חינוך

6077042 - 03

6077086 – 03

education@tamuseum.com

 

מכחול אמן ואיש סקרן
מומחה אמנות, אביר, צייר ורקדנית מגלים למבקר את סוד התעלומה בין תמונותיהם של מונה ודגה, יבלנסקי ופיקאסו. שני שחקנים מחליפים תפקידים בהשראת תמונות של דגה, יבלנסקי ועוד.
שחקנים: חן חגי, אורי וייל / רועי ששון.
 

האישה שגרה בתמונה
היכן עשוי להתרחש מפגש בין אשת חברה מווינה של תחילת המאה העשרים לבין נסיכה מבבל העתיקה? הנסיכה מבבל, דמות ססגונית שצייר קייס ון דונגן ההולנדי, מגייסת את הקהל לסייע לה בחיפושה אחר תמונת הדיוקן שלה, שממנה יצאה רק לרגע... במהלך החיפושים היא פוגשת את פרדריקה מריה באר, דוגמנית ואשת חברה וינאית, המצוירת בציורו של גוסטב קלימט. השיחה המתפתחת בין שתי הדמויות מאירה באור חדש את התמונות ואת היחסים בין הציירים לדמויות המצוירות, ומאפשרת הצצה לעולם האמנות של ראשית המאה העשרים.
שחקניות: נטע מורן, סיגל פרחי-אמיר
 

ד"ר מולקולה במוזיאון - מופע חדש!
איך יודעים אם ציור הוא אמיתי או מזויף? מה קורה ליצירה מרגע שהיא מגיעה לכתלי המוזיאון? הצגת יחיד מהנה במיוחד, העוסקת ברסטורציה (שימור). ההצגה קושרת בין עולם האמנות לעולם המדע תוך שילוב ניסויים שמועברים בצורה חווייתית.

  

 

לפרטים נוספים ולתאום - מזכירות מחלקת חינוך

6077042 - 03

6077086 – 03
education@tamuseum.com


 

 

     חזרה