לילדים

כרטיסים בקופת המוזיאון

03-6077020

בשעות  21.00-14.00 

 

יום שלישי 20 פברואר 2018

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

יום שבת 24 פברואר 2018

לילדים

בלונים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שבת הזהב   |  10:30  - 11:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הנחשול   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

בלונים   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שכנים   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

בלונים   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שלישי 27 פברואר 2018

לילדים

שלישי קסום   |  17:00  - 18:30

פעילות יצירתית במתכונת חדשה בגלריות המוזיאון ובסדנאות. חוויה משותפת להורים ולילדים.

יום רביעי 28 פברואר 2018

לילדים

הרפתקאות פורים   |  10:00  - 13:00

סדנאות יצירה לבני 12-7 בשילוב הדרכה במוזיאון

יום שבת 03 מרץ 2018

לילדים

הדרך לשמה   |  11:00  - 12:00

קבוצת תיאטרון רות קנר

דגי זהב   |  11:30  - 12:30

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק

כאן גרים האחים גרים   |  11:30  - 12:30

תיאטרון המילה

הביצה שהתחפשה   |  11:30  - 11:30

התיאטרון שלנו

מכשפאשלה - היפהפיה הנרדמת הסיפור אמיתי   |  11:30  - 12:30

טל בן בינה

יום שבת 10 מרץ 2018

לילדים

תיאטרון פצפון   |  09:00  - 10:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

תיאטרון פצפון   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום הולדת לאלה מהאגדות - ג'אז חם לילדים   |  11:00  - 12:00

מופע מוסיקלי קסום לילדים

תיאטרון פצפון   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אדיסון   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

מרותקים   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שבת 24 מרץ 2018

לילדים

עכבר העיר עכבר השדה   |  10:30  - 11:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אמא אל תבואי   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

שרלוק הולמס - התעלומה הראשונה   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

דבר עברית   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

עכבר העיר עכבר השדה   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שלישי 03 אפריל 2018

לילדים

יואל אמר   |  11:00  - 12:00

תיאטרון הקרון

יום שבת 07 אפריל 2018

לילדים

צוציקים   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

טרופותי   |  10:00  - 11:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אש בראש   |  10:30  - 11:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

צוציקים   |  11:00  - 12:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

הנצחון הסופי   |  11:30  - 12:30

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

אש בראש   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

צוציקים   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

טרופותי   |  12:00  - 13:00

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער

יום שבת 14 אפריל 2018

לילדים

עלילות פֶרְדִינַנְד פְּדָהצוּר בקיצור   |  10:30  - 11:30

תזמורת הבמה יד חריף

מה קורה עם שבתאי?   |  11:00  - 11:00

תיאטרון קליפה

עלילות חומית مغامرات حوميت   |  11:00  - 12:00

קבוצת תיאטרון רות קנר

הקרקס של סבתא פשקה   |  11:30  - 12:30

תאטרון הגברת

האירועים הבאים

מפגש עם האוצרת

יום ג 12/09/2017
20.00

תערוכה: אדום על צהוב

מידע נוסף

שיח עם האמן (באנגלית)

יום ה 28/09/2017
19.00

שיח בערב הפתיחה עם רובין רוד

מידע נוסף

מפגש בתערוכה רובין רוד: תחת השמש

יום ה 26/10/2017
20.00

מפגש עם האוצרת: גלית לנדאו־אפשטיין

מידע נוסף