דילוג לתוכן העמוד

מפגש בתערוכה 24 תמונות לשנייה / הולי הולוקוסט – דוקו-אנימציה קצר 

עם האוצרת, טל לניר והיוצרות נועה ברמן-הרצברג ואוסי ולד   

התערוכה 24 תמונות לשנייה מציגה מבחר של יצירות אנימציה קצרות מהעשור האחרון שלוקטו מתוך מאות רבות של סרטים מאת יוצרים ישראלים הפועלים בתחום. סרטי אנימציה עצמאיים אלו, שאינם מוזמנים או מסחריים, הוצגו בפסטיבלים ידועים לאנימציה בארץ וברחבי העולם.

במפגש יספרו היוצרות על תהליך היצירה והבימוי המשותף ויספקו הצצה לתוך תהליכי הפיתוח הקונספטואלי והוויזואלי של הסרט — החל מהצורך להיצמד לריאליזם ועד לרצון לברוח ממנו ככל האפשר. במקביל ידברו על שיתוף הפעולה בין תסריטאית שזהו סיפורה האישי (נועה) לבין אנימטורית (אוסי), על השאלות שצפו לאורך התהליך וישתפו ב"מייקינג אוף"; גרסאות מוקדמות של עיצוב, רפרנסים מצולמים וסצנות שנותרו "על רצפת חדר העריכה". 

אוסי ולד היא אנימטורית (חוליות ועוד), נועה ברמן-הרצברג היא תסריטאית (מבול ועוד) ועורכת תסריט ושתיהן יוצרות עצמאיות ומרצות יחד במחלקה לאמנויות המסך בבצלאל. הולי הולוקוסט הוא שיתוף הפעולה האמנותי הראשון שלהן, אבל לאו דווקא האחרון.  

מספר המקומות מוגבל
*הכרטיס כולל כניסה למוזיאון ולמפגש אך אינו מאפשר ביקור בתערוכה
יאיוי קוסאמה: רטרוספקטיבה*

שימו לב! בימי חמישי הגלריות יסגרו בשעה 21:00. מומלץ להגיע לפני מועד תחילת המפגש על מנת לבקר בשאר תערוכות המוזיאון.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות ותקנות התו הירוק המורחב, הכניסה למוזיאון מותנית בהצגת תעודת מתחסן, תעודת מחלים או תוצאה שלילית של בדיקת קורונה מהירה. התו הירוק חל מגיל שלוש ואילך.

התערוכה ביוזמה משותפת של מוזיאון תל אביב לאמנות וקרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה.
שיחי גלריה, מפגשים עם יוצרים וסדנאות בחסות קרן מקור לסרטי קולנוע ולטלוויזיה