דילוג לתוכן העמוד
מפגש בתערוכה אלי סינגלובסקי: פתרונות פורמליים

מפגש בתערוכה אלי סינגלובסקי: פתרונות פורמליים

מפגש עם אוצר התערוכה, טל ברויטמן והאמן, אלי סינגלובסקי

אלי סינגלובסקי הוא הזוכה בפרס ע"ש לורן ומיטשל פרסר לצלם ישראלי צעיר לשנת 2019 המוענק זו השנה החמישית במוזיאון תל אביב לאמנות. סינגלובסקי יליד 1984, בוגר המחלקה לצילום בבצלאל, חי ופועל בגרמניה. הוא הציג תערוכות יחיד, והשתתף בתערוכות קבוצתיות בגלריות בארץ ובעולם.

סינגלובסקי מצלם מבנים אדריכליים בצילום לילי ובחשיפות ארוכות, בשחור־לבן דרמטי ובקומפוזיציות ממורכזות התופסות את המבנה במלואו. הצילום מבודד את המבנים המצולמים מסביבתם, ומנטרל 'הפרעות' והסחות דעת, בכדי למקד את מבט הצופה באובייקט האדריכלי החזיתי על שלל פרטיו על רקע שמיים שחורים אטומים. כתוצאה מכך מודגשת המונומנטליות והפלסטיות של המבנים המוצגים כאובייקטים פיסוליים במרחב.

מספר המקומות מוגבל.
הכרטיס למפגש כולל כניסה למוזיאון.

שימו לב! המוזיאון נסגר בשעה 21:00 בימי שלישי וחמישי, מומלץ להגיע לפני מועד תחילת המפגש בתערוכה על מנת שתוכלו לבקר בשאר תערוכות המוזיאון.


החל ביום רביעי, 18/8, הכניסה למוזיאון תהיה בהתאם לתקנות התו הירוק המורחב. לפיכך, הכניסה תתאפשר רק עם הצגת אחד המסמכים הבאים: תעודת מתחסן, תעודת מחלים או אישור על תוצאה שלילית של בדיקת קורונה (בהתאם לתקנות)*

התו הירוק חל מגיל שלוש ואילך

* ניתן להציג תוצאה שלילית של בדיקת PCR מ־72 השעות שקדמו להגעה למוזיאון או של בדיקת קורונה מהירה שבוצעה באחת מהתחנות המורשות >