דילוג לתוכן העמוד

הנסיך וסינדרלה / סרט לכל המשפחה

מבוסס על סיפור האגדה הבלתי נשכח של כל הזמנים

נורווגיה, 87 דקות, דיבוב לעברית
בכיכובם של: אסטריד אס, אלן דורית פיטרסן (״זכאי״), קנגיז אל
בקולה של אליאנה תדהר

מאז מות אביה, סינדרלה טובת הלב והאמיצה חיה עם אמה החורגת ואחותה החורגת דורה שמתייחסות אליה כמו משרתת. במהלך אחת הבריחות היומיות שלה ליער, סינדרלה מונעת מזוג נערים לצוד חיות בר. סינדרלה לא יודעת שאחד הנערים הוא הנסיך החתיך של הממלכה. הנסיך וסינדרלה מרגישים משהו מיוחד בקשר הקצר שנוצר ביניהם. הנסיך, כמו סינדרלה אוהב לברוח אל הטבע, ומסרב בכל תוקף ללכת בדרך שמתכנן לו אביו המלך. בנשף המלכותי הבא מתכנן המלך למצוא לנסיך את הכלה המיועדת.
בינתיים בביתה של האם החורגת, האם ובתה מתכננות את השתתפותם בנשף, כדי שהבת תנסה לשבות את ליבו של הנסיך. לסינדרלה שמביטה מהצד מובהר שהנשף לא בשבילה ובכל מקרה אין היא יכולה להשתתף בנשף בבגדים הבלויים שלה. רק שהאם החורגת לא יודעת שלסינדרלה יש כמה חברים שיעשו הכל כדי לשמח אותה. סינדרלה מקבלת במתנה שלושה אגוזי לוז קסומים. האגוזים יגשימו את כל משאלותיה.
ערב הנשף מגיע ונערה יפהפיה יוצאת לכיוון הארמון. זו היא סינדרלה, לבושה בשמלה קסומה שכל באי הנשף, כולל הנסיך, עוצרים את נשימתם ברגע שהיא נכנסת לארמון. אבל – הקסם של אגוזי הלוז יפוג בשעת חצות הלילה, וסינדרלה נאלצת לברוח מהארמון לא לפני שהנסיך החליט שהיא הבחירה שלו.
רק סנדל זכוכית אחד שנפל לסינדרלה במנוסתה אמור לעזור לנסיך לנסות ולמצוא את אהובת ליבו.

הפקה מרעננת ומושקעת - רוצו לראות / Family Home Theater

סרט מהמם, מרשים ומרגש / Film Rezensionen

שחקנים נפלאים... חוויית קולנוע נפלאה ומלאת אווירה לכל המשפחה, מומלץ לראות על המסך הגדול / Kinder Film Welt

בימוי ססיל מוסלי תסריט אנה באך ויג, קרסטן פולו, קמילה קרוגסווין ובוז'נה נימצובה הפקה פטר ג'יי בורגלי ופרדריק הווארד צילום טרונד טונדר עריכה פרי אריקסן וינס כריסטיאן פודסטאד

גרסה עברית סינדרלה - אליאנה תדהר, הנסיך - רועי וינברג, אמא חורגת - יעל עמית, בנדיק, ברון - קובי ליקוורמן, דורה - שחר ירון, מלך - יואב יפת, רוזה, מלכה - אדוה עדני, אלפרד - אלברט כהן, מורה, חוואי - אליעזר וייס, סמי, הראלד - עמית יוסוביץ׳, סייס - שרון כהן, נערת כפר - לני כהן, נער כפר - גל שמי תרגום, עיבוד, בימוי והקלטות לני כהן ניהול אמנותי שרון כהן אולפני דיבוב SC Produb Israel הפקה שרון כהן הפקות מיקס סאונד רפי חן הפצה סרטי שובל, סרטי יונייטד קינג

טריילר >
באדיבות סרטי שובל וסרטי יונייטד קינג 

הכרטיס מקנה כניסה יומית למוזיאון והשתתפות בפעילות.
שימו לב: בימי ראשון המוזיאון סגור לקהל ולא תתאפשר כניסה לגלריות המוזיאון.