הצטרפו אלינו

אגודות ידידי המוזיאון בחוץ לארץ

הידידים הגרמנים של מוזיאון תל אביב לאמנות

President: Dr. Samy Gleitman

+49 89 99 88 46 33
+49 89 982 87 12

 

info@tamad.org
http://www.tamad.org/


מיזם דרך האמנות אל השלום 
מיזם "דרך האמנות אל השלום" – מפגשי אמנות בין ילדים ערבים ויהודים – מתקיים בתמיכת הידידים הגרמנים של מוזיאון תל אביב לאמנות.
קידום שיתוף פעולה בין ערבים ליהודים באמצעות שפת האמנות הכלל־עולמית היה תמיד מטרה חשובה ביותר של מוזיאון תל אביב לאמנות. אגף החינוך של המוזיאון יזם מגוון מיזמים שנועדו לטפח אווירת יצירתיות וקבלה ולצמצם סטריאוטיפים ודעות קדומות בין שתי הקהילות הללו. לרבים הביקורים הללו הם חוויה ראשונה הן במפגש עם המוזיאון והן במפגש עם ילדים מקהילות שונות.
מיזם "דרך האמנות אל השלום" הוא צירוף של כמה מיזמים: "טעימה של אמנות במוזיאון" המפגיש ילדים ערבים ויהודים בביקור ראשון במוזיאון; "צעדים ראשונים בדרך האמנות" הוא תכנית מיוחדת לילדי גן ערבים ויהודים; "צייר לי שלום" המציע לילדים ערבים ויהודים מספר רב של מפגשי פעילות יצירתית במוזיאון. במסגרת המיזם גם מוצעים לאורך כל השנה קורסים לילדים ערבים ויהודים במרכז יוסף ורבקה מאירהוף לחינוך לאמנות.


למידע על מיזם זה, ראו http://www.tamuseum.org.il/education-program/5110


הגלריה לרישום והדפס
מתנת הידידים הגרמנים של מוזיאון תל אביב לאמנות

תודות למאמצי הידידים הגרמנים של מוזיאון תל אביב לאמנות בגיוס כספים נמצא המימון הדרוש לפתיחת הגלריה לרישום והדפס מתנת הידידים הגרמנים של מוזיאון תל אביב לאמנות, הממוקמת בבניין ע"ש שמואל והרטה עמיר, שנחנך ב־2011. התערוכה הפותחת בגלריה הייתה "אוטופיות על הנייר I" ובה הוצג מבחר רישומים של אמני האקספרסיוניזם הגרמני מאוסף המוזיאון. בגלריה מוצגות שלוש תערוכות בכל שנה.

 

 

Back Play Forward