![אלונה רודה, לא יום ולא לילה, 2013](https://storage.googleapis.com/tama-static/images/showtime_Main.width-1364.jpegquality-75.jpg?Expires=1722275478&GoogleAccessId=tama-static-files-uploader%40tama-website.iam.gserviceaccount.com&Signature=sAcVsGWtDWLuZdiCM%2F84%2BWvKf28LKyBnua%2FZuS2T2JMHG56%2BUm3R0KBy8eqKqNvsMDz5n7rdDaTxOF%2Fp7Uu55gRoKRqQ8j%2Bp9mx4mgMxAYk2LC1Mbk8Y1PmuytvCGAiGgCPQuHQD9XBkHkU9trrE45R%2FZon9YuLjbEyHZM6296t%2FaCukvnZNKe5PQnioUgCuzHsc0U6EZORUPxmg%2FLT%2B5dvbPkiBFgIlX%2FGI7Ji1kfXk3XIAFY46LdUeUkKneJilm63Uy%2FpyklCJYR9EqHQAi24Xv9p%2Fhntn87agNbDW7Ush2G26%2Bowqfc28pyKiKDwnRsE65%2Fy%2FO94RtWWqjXKe%2Fw%3D%3D)
showtime
![הגדלת התמונה אלונה רודה, לא יום ולא לילה, 2013](https://storage.googleapis.com/tama-static/images/showtime_Main.width-1364.jpegquality-75.jpg?Expires=1722275478&GoogleAccessId=tama-static-files-uploader%40tama-website.iam.gserviceaccount.com&Signature=sAcVsGWtDWLuZdiCM%2F84%2BWvKf28LKyBnua%2FZuS2T2JMHG56%2BUm3R0KBy8eqKqNvsMDz5n7rdDaTxOF%2Fp7Uu55gRoKRqQ8j%2Bp9mx4mgMxAYk2LC1Mbk8Y1PmuytvCGAiGgCPQuHQD9XBkHkU9trrE45R%2FZon9YuLjbEyHZM6296t%2FaCukvnZNKe5PQnioUgCuzHsc0U6EZORUPxmg%2FLT%2B5dvbPkiBFgIlX%2FGI7Ji1kfXk3XIAFY46LdUeUkKneJilm63Uy%2FpyklCJYR9EqHQAi24Xv9p%2Fhntn87agNbDW7Ush2G26%2Bowqfc28pyKiKDwnRsE65%2Fy%2FO94RtWWqjXKe%2Fw%3D%3D)
שלושה מיצבים גדולים — הממוקמים כל אחד בקומה נפרדת בביתן — בתערוכה המתמקדת בעבודות שבהן הסאונד הוא חומר נוכח הבא לידי ביטוי חזותי במרחב. העבודות גם עוסקות, כל אחת בדרכה, בסיטואציית המופע מתוך פירוקו המרחבי, המושגי והפיזי בחלל.
אמניות משתתפות: ג’נט קארדיף (ילידת קנדה, 1957), נעמה צבר (ילידת ישראל, 1982), אלונה רודה (ילידת ישראל, 1979).
האמנית ומוזיקאים שונים הופיעו על העבודה בכל יום חמישי, בשעה 20:30 ,לאורך כל תקופת התצוגה.
בין המוזיקאים המשתתפים בפרויקט: רם אוריון, תמר אפק, גילברט ברויד, מאיה דוניץ, בן דרוסינסקי, אור זובלסקי, אבישג כהן רודריגז, גמליאל סספורטס, נטע פולטורק, זואי פולנסקי, רועי פרייליך, נעמה צבר, אדם שפלן, ירון שראל ועוד.
![הצגת גלריה של 2 תמונות נעמה צבר, התפשטות (אופוס 2), 2013](https://storage.googleapis.com/tama-static/images/Naama-Tsabar_1.width-880.jpegquality-75.jpg?Expires=1722275478&GoogleAccessId=tama-static-files-uploader%40tama-website.iam.gserviceaccount.com&Signature=gLWVJpz%2BWXPurG7er6IuxUc8mMZ%2FMk7to2yvrTc9l2yi%2FgTHKJ%2BJ3SSAZQxD5sZrH3iPc6AIHGUtWoSyM3cLzzYK7aIFpVLtFvmLdLiU9AQ5LCrGLFybeqLjuFHjx6dab1nS%2FAv5%2F3Ebx60oi6JZHVhyc3BrSVus7Z3HCLjMy8vj5NXd9C09YGwUvCd%2FRTouvXz%2FpBdS5NcV1GTzXToa9aAwrwNP2OQD1tCiFywrAlBKBZumvitKVWW6at%2FygEzZHY0FpoMRkos0dsuiGg07gc6ByZrJdIjXm1O83KzqcnFo4urY5MUIrMENPkiSMGQhpHxIpYeGQvKdtvIt7phbYQ%3D%3D)
נעמה צבר, התפשטות (אופוס 2), 2013
צילום: עודד לבל
בתמיכת קרן פיליפ ומוריאל ברמן, קרן משפחת אוסטרובסקי, אאוטסט, חלילית פ. גרינשפון ובניו בע"מ